.: Maligarde :.

Fórum pro členy klubu středověké vojenské historie Maligarde
 
PříjemPříjem  GalleryGallery  HledatHledat  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  
January 2022
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
CalendarCalendar
Poslední téma
» Dohrung 2016
Registrace I_icon_minitimeWed Jun 29, 2016 11:49 am pro Ogrier

» Den otevřených dveří DDM Rakovník
Registrace I_icon_minitimeWed Jun 29, 2016 11:46 am pro Ogrier

» Bitva Budyně nad Ohří
Registrace I_icon_minitimeMon Jun 27, 2016 10:36 pm pro Ogrier

» Bitva Nový Bydžov
Registrace I_icon_minitimeThu Jul 16, 2015 9:15 am pro Ogrier

» Vystava 2010/2011
Registrace I_icon_minitimeFri Jan 21, 2011 3:57 pm pro Michael Wulf

» Antreten 2011 - pochod vojska
Registrace I_icon_minitimeWed Jan 19, 2011 4:06 pm pro Michael Wulf

» Zimní bitva Podbořany 2011
Registrace I_icon_minitimeSat Jan 15, 2011 10:23 pm pro Freeman

» Výroční sraz SP
Registrace I_icon_minitimeFri Jan 07, 2011 5:50 pm pro Alwin Fuchs

» Juchani Maligarde
Registrace I_icon_minitimeWed Dec 29, 2010 10:29 pm pro Ogrier

Průzkum
Počasí
BlueBoard.cz
Hledat
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
.: Maligarde :.

.: Maligarde :. - Registrační podmínky


Ačkoliv se administrátoři a moderátoři tohoto fóra pokusí odstranit nebo upravit jakýkoliv všeobecně nežádoucí materiál tak rychle jak jen to je možné, je nemožné prohlédnou každý příspěvek. Proto vemte na vědomí, že všechny příspěvky do tohoto fóra vyjadřují pohledy a názory autora příspěvku a ne administrátorů, moderátorů a webmastera (mimo příspěvky od těchto lidí) a proto za ně nemohou být zodpovědní.

Souhlasíte s tím, že nebudete posílat žádné hanlivé, neslušné, vulgární, nenávistné, zastrašující, sexuálně orientované nebo jiné materiály, které mohou porušovat zákony. Posílání takových materiálů vám může přivodit okamžité a permanentní vyhoštění z fóra (a váš ISP bude o vaší činnosti informován). IP adresa všech příspěvků je zaznamenávána pro případ potřeby vynucení těchto podmínek. Souhlasíte, že webmaster, administrátor a moderátoři tohoto fóra mají právo odstranit, upravit, přesunout nebo ukončit jakékoliv téma kdykoliv zjistí že odporuje těmto podmínkám. Jako uživatel souhlasíte, že jakékoliv informace které vložíte budou uloženy v databázi. Dokud nebudou tyto informace prozrazeny třetí straně bez vašeho svolení nemohou být webmaster, administrátor a moderátoři činěni zodpovědnými za jakékoliv hackerské pokusy které mohou vést k tomu, že data budou kompromitována.

Systém tohoto fóra používá cookies k ukládání informací na vašem počítači. Tato cookies neobsahují žádné informace, které jste vložil, slouží jen ke zvýšení vašeho pohodlí při prohlížení. E-mailová adresa je používána jen pro potvrzení vašich registračních detailů a hesla (a pro posláni nového hesla, pokud jste zapoměl aktuální).

Kliknutím na Registraci níže souhlasíte být vázaný těmito podmínkami.
Pravidla fóra. Čtěte!01. Při registraci uváděj pravdivé kontaktní informace.02. Je ti dovolen používat jen jeden účet.03. Chovej se slušně a neurážej druhé, nepiš to, co bys nedokázal druhému říci do očí.04. Nedělej ostudu sám sobě, piš pravopisně.05. Měj ohled na ostatní, neočekávej vždy, že s tebou budou souhlasit.06. Piš příspěvky, které jsou k věci. Respektuj rozdělení fóra na sekce a umisťuj své thready tam, kam patří.07. Před položením dotazu využij funkce hledání, duplicitní příspěvky budou smazány.08. Nehoň příspěvky, piš o tom, čemu rozumíš a tak, aby to dávalo smysl.09. Zdrž se jakéhokoliv spamu, nekonkrétních, extrémně krátkých nebo offtopic příspěvků, ty pouze znepřehledňují diskutované téma. Takové příspěvky budou po čase bez upozornění smazány, zvaž tedy každý příspěvek, který odesíláš. (mám s tím akorát problémy při editaci databáze)10. Nezneužívej citaci. Její neuvážlivé používání znepřehledňuje fórum. Používá se pouze v případě, chci-li reagovat na určitý úsek textu - větu. Je-li citovaný příspěvek na předchozí straně a reaguji-li opravdu na celý jeho obsah, je možné použít citaci plnou.11. Nepiš dva a více příspěvků za sebou, využívej funkce "Editovat". Její pomocí můžeš jednoduše upravit a libovolně doplňovat svůj příspěvek. Více příspěvků je dovoleno psát, je-li předchozí příspěvek staršího data.12. Piš stručný a výstižný titulek, na jeho základě se čtenáři rozhodují, zda si tvůj příspěvek přečtou nebo ne. Takto by rozhodně neměl vypadat: "Prosím, poraďte", "Mám problém", "Který vybrat?".13. Ušetři se jakéhokoliv zvýrazňování titulků nebo příspěvků. Nesmyslné používání velkých písmen, několikanásobné použití otazníků, vykřičníků či jiných "upozorňovacích" znamének bude okamžitě upraveno.14. Každý užívatel je osobně zodpovědný za každý svůj příspěvek na tomto fóru. Pokud příspěvek obsahuje copyrightem chráněný obsah, automaticky se předpokládá, že autor příspěvku vlastní k tomuto obsahu všechna nezbytná oprávnění a licence. Při porušení pravidel může být Váš příspěvek bez upozornění upraven, přesunut nebo odstraněn.15. Zakazuje sa používání příspěvků s tématikou dětské nebo animal pornografie. Bude to důvodem Vašeho vyloučení z fóra.